Wroclaw logo
Wroclaw.pl

Oficjalny portal miasta

Kontakt z nami: +48 71 78 35 310

Blue background

Startup Wroclaw

Wrocławski ekosystem startupowy w pigułce – baza startupów, aktualności i wydarzenia, wsparcie inwestycji oraz wiele więcej. Zostań częścią polskiej stolicy startupów!

wsparcie
dla startupów

Button background Button background Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej Button arrow

Łączymy lokalnych graczy ekosystemu, aby promować i wspierać wzrost innowacyjności, przedsiębiorczości i współpracy. Budujemy silny ekosystem wspólnie z lokalnymi firmami technologicznymi, startupami, przedsiębiorcami, środowiskiem akademickim, instytucjami badawczo-rozwojowymi i biznesowymi oraz władzami miasta.

odkryj

Green background
fasada nowoczesnego budynku

Finansowanie

Twój nowatorski pomysł lub produkt wymaga dofinansowania na jego rozwój? Dowiedz się, z kim możesz się skontaktować, aby porozmawiać o pieniądzach.

Dowiedz się więcej Arrow
Budynek Ovo we Wrocławiu

Przestrzenie

Poznaj bogatą ofertę przestrzeni dostępnych we Wrocławiu: biura coworkingowe, inkubatory przedsiębiorczości, parki technologiczne, biura wirtualne i inne miejsca, w których możesz rozpocząć i z sukcesem prowadzić swój biznes.

Dowiedz się więcej Arrow
Modern office building in Wroclaw, Poland

Instytucje badawcze

Wrocławskie ośrodki badawcze oferują nowoczesne laboratoria i sprzęt oraz wykwalifikowanych specjalistów do ich obsługi i udzielania wsparcia. Poznaj listę wybranych jednostek aktywnych w regionie.

Dowiedz się więcej Arrow
Mobile background
Green background

Baza startupów

Wrocław jest jednym z największych ośrodków startupowych w Polsce. Poznaj listę naszych fantastycznych startupów!

Button background Button background Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej Button arrow
Button background Button background Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej Button arrow

Raport
"Polskie Startupy 2022"

Polskie startupy raport

Raport
"Polskie Startupy 2022"

9 grudnia, we Wrocławiu odbyła się premiera raportu fundacji Startup Poland "Polskie Startupy 2022". Z publikacji wynika, że Dolny Śląsk jest regionem o największej liczbie zarejestrowanych startupów w Polsce.

09.12.2022

Tegoroczna, ósma już edycja wydarzenia jest kolejną, która powstaje w momencie kryzysu, a raczej kilku jednoczesnych kryzysów. Niestety, o ile pandemia była impulsem do szybszego rozwoju sektora startupowego, to obecne kryzysy mają lub mogą mieć negatywny wpływ na nastroje młodych firm technologicznych. Jaka przyszłość czeka polskie startupy? Co można zrobić, by nadal się rozwijały? Raport "Polskie Startupy" z wnioskami i rekomendacjami na ten temat można pobrać za darmo ze strony Startup Poland w formie PDF.

Button background Button background Sprawdź raport Sprawdź raport Button arrow
fundusze europejskie - logotyp
unia europejska - logotyp