Powered by ARAW

O nas

Łączymy wszystkich lokalnych graczy ekosystemu, aby promować i wspierać wzrost innowacyjności, przedsiębiorczości i współpracy. Poznaj nas lepiej!

Moon

co robimy?

  • organizujemy i wspieramy lokalne i ogólnopolskie wydarzenia technologiczne,
  • łączymy w sieć ekosystem: startupy, duże firmy, inwestorów, instytucje otoczenia biznesu, środowiska akademickie i media,
  • promujemy sukcesy wrocławskich startupów,
  • tworzymy unikalną lokalną bazę startupów,
  • dostarczamy biznesowi wartościowych treści i wspieramy dzielenie się wiedzą,
  • działamy na rzecz promocji gospodarczej miasta i przyciągamy inwestorów zagranicznych,
  • tworzymy i rozwijamy wiele rozpoznawalnych marek, takich jak @Invest in Wroclaw, @Startup Wroclaw, @Study in Wroclaw, @Wroclaw.pl, @Visit Wroclaw, czy @Made in Wroclaw.

o nas

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej jest spółką powstałą w 2005 roku, której właścicielami są Gmina Wrocław oraz 32 samorządów z terenu aglomeracji.

Nasze działania koncentrują się na wielu obszarach funkcjonowania Wrocławia i okolicznych gmin, przyczyniając się do zacieśniania współpracy oraz budowania silnej pozycji gospodarczej i wizerunku aglomeracji wrocławskiej.

Snake

nasze marki

Startup Wroclaw - logotyp

Wrocławski ekosystem startupowy w pigułce. Aktualności, baza startupów oraz wsparcie dla innowacji: wiedza, spis inkubatorów i coworkingów oraz możliwości finansowania. Poznaj wrocławski ekosystem startupowy!

Invest in Wroclaw - logotyp

Zespół Invest in Wrocław zapewnia kompleksowe wsparcie dla inwestorów, podpowie, co trzeba zrobić, by zainwestować we Wrocławiu. Dzieli się szeroką wiedzą na temat rynku oraz potencjału ekonomicznego miasta, a także przekazuje prawne i podatkowe porady, jak założyć biznes we Wrocławiu.

wroclaw.pl - logotyp

Najważniejsze informacje o Wrocławiu dla mieszkańców i użytkowników naszego miasta. Jak działa Wrocław, jak poruszać się po mieście, informacje o inwestycjach i remontach, gdzie załatwić najważniejsze urzędowe sprawy – to wszystko na portalu www.wroclaw.pl. To również informacje dla seniorów, obcokrajowców czy turystów.

Study in Wroclaw - logotyp

Pierwsza w Polsce inicjatywa wspólnej promocji wrocławskiego środowiska akademickiego w kraju i zagranicą.  Początkowo był realizowany na Ukrainie a obecnie w 6 kolejnych krajach (Rosja, Białoruś, Gruzja, Mołdawia, Armenia, Azerbejdżan). Przed 15 laty we Wrocławiu studiowało ok 700 studentów zagranicznych  a obecnie kształci się ok 8,5 tys. studentów z 74 krajów.

Made in Wroclaw - logotyp

Ostatnie 30 lat to prawdziwa {R}Ewolucja w biznesie, w Polsce i we Wrocławiu. Przez ostatnie cztery lata Made in Wrocław stało się sceną, na której prezentujemy, jak bardzo zmienia się oblicze wrocławskiego biznesu. Pokazujemy innowatorów, menedżerów i założycieli firm oraz ich recepty na globalny sukces. Chcesz wiedzieć, jak być częścią tego projektu? Zobacz i zainspiruj się!

fundusze europejskie - logotyp
unia europejska - logotyp