Powered by ARAW

Ponad €200 mln finansowania zebrali finaliści Wolves Summit. Dołącz do nich we Wrocławiu.

04.04.2023

wolves summit

Wolves Summit powraca do Wrocławia, po sukcesach odniesionych w Londynie i Wiedniu. To po raz kolejny okazja do udziału w najlepiej zorganizowanym networkingu dla startupów, inwestorów i korporacji. W latach 2016 - 2021, 73 finalistów Wolves Summit Great Pitch Contest pozyskało €232 mln finansowania od obecnych na festiwalu inwestorów, takich jak Startupbootcamp, SpeedInvest, FundingBox, Startup Wise Guys.

wolves summit

Wolves Summit powraca do Wrocławia

Od 2015 roku w Wolves Summit wzięło udział ponad 29 000 uczestników z 90 krajów, wśród nich prawie 10 tysięcy startupów i 3500 inwestorów. Razem tworzą tętniącą życiem społeczność, która stale poszerza skalę i wpływ wydarzenia. Majowy festiwal, który odbędzie się we Wrocławiu — mieście uznawanym przez Dealroom za drugie najważniejsze dla polskiego deep techu, obfitować będzie w możliwości nawiązywania kontaktów i budowania relacji z inwestorami, które gwarantują organizatorzy.

Wolves Summit to więcej niż kolejna konferencja o nowych technologiach - to miejsce spotkań pasjonatów innowacji i inwestorów, którzy we Wrocławiu, Londynie czy Wiedniu mogą nawiązywać relacje kluczowe dla rozwoju i skalowania biznesu. Jakość networkingu dla startupów, korporacji i inwestorów, jest tu bezkonkurencyjna, a partnerstwa i transakcje, które wynikają z tych połączeń, świadczą o sukcesie festiwalu.
- Michael Chaffe, CEO Wolves Summit

Green background
Green background

Liczba spotkań jest dowodem na skalę wydarzenia. Przez lata na festiwalu odbyło się ich ponad 45 tysięcy. Wśród nich rozmowa, która doprowadziła do wartej 3,5 mln złotych inwestycji w brytyjski startup Subly, wspierający automatyczne generowanie i tłumaczenia napisów. Wolves Summit słynie z wyjątkowych możliwości nawiązywania kontaktów, które konsekwentnie przynoszą wymierne rezultaty, nawet w czasach, gdy finansowanie startupów spowalnia w Europie i w Polsce.

Ponadto, przedstawiciele Antlera, globalnego akceleratora z siedzibą w Singapurze, będą aktywnie szukać najbardziej obiecujących startupów, które dołączą do ich następnej kohorty. Tegoroczne wydarzenie będzie gościć przedstawicieli Invest Hong Kong, Google, European Innovation Council, European Innovation Fund, Microsoft oraz SODA.

W tegorocznej edycji zaplanowano dedykowane sesje dla deep techu, smart city, inwestorów zorientowanych społecznie i startupów rozwijanych w czasach kryzysu. Wolves Summit pokazuje również historie sukcesu, oferując m.in.:

  • Expo Zone – największą strefę wystawową w historii Wolves Summit
  • Great Pitch Contest – konkurs dla innowacyjnych projektów, w którym o tytuł najlepszego startupu powalczy 50 półfinalistów w tematycznych ścieżkach
  • Corporate Innovation Challenges & Side Events – inicjatywy wspierające ekosystem w czasach kryzysów na potrzeby stabilnej przyszłości
  • Talent Matchmaking – możliwość spotkania z potencjalnymi współzałożycielami lub pracodawcami.

Wolves Summit odbędzie się w dniach 23-25 maja we Wrocławiu. Aby uzyskać więcej informacji na temat festiwalu i zarejestrować się na wydarzenie, odwiedź: https://www.wolvessummit.com/

Newsletter